• صندوق الکترونیکی سیف گارد مدل EA21

صندوق الکترونیکی سیف گارد مدل EA21

صندوق الکترونیکی فوق طراحی ویژه‌ای دارد که آن را برای قرارگرفتن در محیط‌های کوچک به گزینه‌ای مناسب تبدیل کرده است. این صندوق دارای ساختار مستحکم فلزی بوده که با کمک رنگ کوره‌ای پوشیده شده است. بدنه‌ی این صندوق مقاومت بالایی دارد و نفوذ به آن بسیار دشوار است. در این محصول می‌توان به دو روش در صندوق را باز کرد: یکی با کمک کلید و دیگری با واردکردن رمز. قفل این صندوق به‌وسیله‌ی یک درپوش، حالتی مخفی پیدا کرده است که برای استفاده از کلید باید آن را بردارید. شرکت «سیف گارد» برای این محصول دو کلید در نظر گرفته است تا دو کاربر بتوانند با دراختیارداشتن کلید، آن را باز و بسته کنند. با واردکردن رمز نیز می‌توان در این صندوق را باز کرد. کاربر می‌تواند رمز این صندوق را خودش مشخص کرده و تعداد ارقام آن را بین 3 تا 8 رقم تعیین کند. این صندوق برای جلوگیری از سرقت‌شدن باید به سطح موردنظر پیچ شده یا جوش داده شود.


یکی از راه‌های محافظت از پول، دسته چک و اقلام ارزشمند و قیمتی، قراردادن آن‌ها در صندوق است. صندوق‌ها نیز با گذر زمان دچار تغییراتی شده‌اند و امروزه برخی از آن‌ها به‌صورت الکترونیکی تولید می‌شوند. صندوق فوق نیز در گروه صندوق‌های الکترونیکی قرار می‌گیرد و با توجه به طراحی‌اش از امنیت بالایی برخوردار است.


ابعاد و وزن

محصول فوق یکی از تولیدات شرکت «سیف گارد» (Safeguard) است که تحت عنوان مدل «EA25» به بازار عرضه می‌شود. این صندوق الکترونیکی در ابعاد کوچکی برابر 35 × 25 × 25 سانتی‌متر تولید می‌شود. این ابعاد نشان می‌دهد که از این محصول نمی‌توان برای نگهداری لوازم ارزشمند بزرگ استفاده کرد. وزن صندوق نیز 7 کیلوگرم است؛ ازاین‌رو حمل و سرقت آن کار دشواری نیست و حتما باید به سطحی مشخص متصل شود. ابعاد و وزن این صندوق به گونه‌ای است که می‌‎توان از آن در منزل و فروشگاه‌ها استفاده کرد و قراردادنش در محل موردنظر فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. وزن کم محصول نیز قراردادن آن در قفسه‌ یا نصب روی دیوار را امکان‌پذیر کرده است. سایز این صندوق الکترونیکی آن را به گزینه‌ای مناسب برای فضاهای کوچک تبدیل کرده است.


ساختار بدنه

شرکت سیف گارد برای بالابردن امنیت این محصول از آلیاژی فلزی در ساخت بدنه‌ استفاده کرده است. این آلیاژ که در آن درصد بالایی از فولاد به کار رفته، مقاومت بالایی دارد و به‌خوبی از متعلقات درون صندوق محافظت می‌کند.


باز کردن درب صندوق

 باز و بسته‌شدن این صندوق به دو روش امکان‌پذیر است: روش اول که همان روش قدیمی است، با کمک کلید انجام می‌شود. برای این منظور دو کلید به همراه صندوق عرضه می‌شود. قفل این صندوق زیر درپوشی پلاستیکی کنار دکمه‌های محصول قرار دارد و برای استفاده باید درپوش را بردارید.

در روش دوم، کاربر می‌تواند با واردکردن یک رمز 3 تا 8 رقمی در صندوق را باز کند. تعریف رمز و تعداد ارقام آن توسط خود کاربر امکان‌پذیر و قابل‌تغییر است.

در قسمت بالای کلیدها، سه لامپ ال‌‎ای‌دی قرار دارد که وضعیت صندوق را در حالت «آماده»، «ضعیف‌بودن باتری» و «محافظت» نشان می‌دهد.


فضای داخلی

این صندوق الکترونیکی دارای یک محفظه بوده و از قابلیت اضافه‌کردن یک طبقه‌ی داخلی برخوردار است. قسمت کف صندوق نیز با موکتی پوشیده شده است تا سطح فلزی و سخت صندوق به وسایلی که درون آن قرار می‌گیرند، آسیبی وارد نکند.


تامین انرژی

تامین انرژی صندوق برای کار با بخش الکترونیکی آن از طریق چهار باتری قلمی انجام می‌شود. این محصول به شکلی طراحی شده است که در صورت ضعیف‌شدن باتری، کاربر را با کمک لامپ ال‌ای‌دی مطلع می‌سازد و فرد می‌تواند پیش از تمام‌شدن شارژ باتری‌ها، آن‌ها را تعویض کند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندوق الکترونیکی سیف گارد مدل EA21

  • کد محصول: EA25
  • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
  • 7,000,000تومان


برچسب ها: صندوق, الکترونیکی, سیف, گارد, مدل, EA21